Krystian Madej

Moje pierwsze zamiłowanie i zawód jakiego się uczyłem był w branży Automotive, koncernie Toyota, koło Frankfurtu nad Menem.

W roku 2018 rozpocząłem swoją przygodę w branży finansowej. Czerpie ogromną przyjemność z szkoleń i edukacji w związku z moją branżą, żeby pomagać klientom i służyć aktualną wiedzą. Uwielbiam pomagać innym ludziom i kontakt z nimi, uważam, że każdy powinien robić to co lubi i w tym stać się dobry i nie musi się znać na wszystkim.

W Niemczech od blisko 15 lat, z prywatnych względów adaptacja tutaj była trudniejsza niż się tego spodziewałem, przyjechałem tu jako nastolatek i kończyłem szkołę i też jak większość Polaków na 2-3 lata zarobić wtedy 40.000zł, wrócić do Polski i żyć jak król. W pędzie życia, bardzo szybko zapomniałem o tym planie, lubię wracać 1-2 razy do roku do Polski i zaczerpnąć tam tego powietrza, jednak nie wyobrażam sobie wyjechać z Niemiec.

Zainteresowania: Uwielbiam uprawiać sport, od dziecka biegałem od świtu do zachodu słońca po podwórku. Uprawiałem blisko 5 lat Kickboxing w prowincjonalnej szkółce, na siłowni wolę zajęcia dynamiczne i lubię też bieganie w parku.
Prywatnie mąż i ojciec aktualnie 2-letniego Oliwiera oraz właściciel biszkoptowego Labradora.
krystian madej dekancelaria

Łukasz Chodanienok

Ukończyłem studia na uczelni wyższej w Poznaniu. Obecnie mam blisko czteroletnie doświadczenie pracy w ERGO w dziale doradztwa z zakresu produktów finansowych i ubezpieczeń w Niemczech. Wcześniej przez trzy lata pracowałem w tej branży w Polsce.

Bardzo lubię pracę z ludźmi i czerpię przyjemność z pomagania im. Do każdej osoby i jej potrzeb podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem. Cenię różnorodność w ludziach, ponieważ pozwala mi to uczyć się i rozwijać dzięki każdej nowo poznanej osobie.

Inspirują mnie i cieszą szkolenia, na których mogę nieustannie podnosić poziom swojej wiedzy, dostosowując go do aktualnych standardów.

Zainteresowania: rozwój osobisty, sport (głównie piłka nożna), narty, podróże, zdrowy tryb życia.

Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. Uwielbiam spędzać czas z rodziną na łonie natury.
Shopping Cart
Scroll to Top
Zadzwoń teraz