Rozwijaj swoje możliwości biznesowe: Indywidualne konsultacje dla Polaków mieszkających w Niemczech.

 

Gotowy na sukces? Czas na działanie!

 

Polacy mieszkający w Niemczech mają ogromny potencjał, aby osiągnąć sukces w biznesie. Czy marzysz o otwarciu własnej firmy? A może prowadzisz już działalność i chcesz wynieść ją na wyższy poziom? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

doradztwo finansowe

Czy to Ciebie dotyczy?

 • Chcesz założyć firmę w Niemczech? A możesz prowadzisz już działalność gospodarczą w tym kraju i chcesz zwiększyć zyski swojego przedsiębiorstwa?

 • Chcesz lepiej zarządzać finansami swojej firmy? 

 • Chcesz jeszcze lepiej zarządzać nadwyżkami finansowymi? A może wręcz przeciwnie, nie wiesz, jak to się dzieje, że często brakuje Ci pieniędzy na koniec miesiąca?

 • Zależy Ci na uporządkowaniu finansów i wygenerowaniu większych oszczędności?

 

Moje indywidualne konsultacje biznesowe pomogą Ci:

 

 • Wybór formy prawnej: Doradzę, jaką formę prawną działalności wybrać, aby najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom i celom.

 • Zakładanie firmy: Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces zakładania firmy w Niemczech, abyś mógł skupić się na realizacji swoich pomysłów.

 • Optymalizacja procesów: Pomogę Ci zoptymalizować procesy w Twojej firmie, aby działała sprawniej i efektywniej.

 • Oszczędzanie na podatkach*: Nauczę Cię, jak legalnie oszczędzać na podatkach*, maksymalizując Twoje zyski.

 • Rozwój biznesu: Pokażę, jak możesz rozwijać swoją firmę, zwiększać sprzedaż i zyski, osiągając kolejne cele biznesowe.

Dlaczego warto skorzystać z indywidualnego doradztwa finansowego?

 • dokładana analiza Twojej sytuacji – tzn. Twoich dochodów, możliwości inwestycyjnych, oszczędności;

 • indywidualne strategie inwestowania i oszczędzania;

 • pomoc w doborze odpowiednich produktów bankowych;

 • wsparcie doradców, którzy doskonale znają realia rynku niemieckiego.

Doradztwo finansowe

dla firm

Jako przedsiębiorcy z pewnością zależy Ci na rozwoju Twojej firmy i dobrej pozycji rynkowej. Wiem bardzo dobrze, że odnalezienie się na niemieckim rynku może być trudne. Chętnie Cię wesprzę! Podpowiem Ci, gdzie możesz założyć konto firmowe, jak powinieneś kontrolować przepływy finansowe w firmie, jakie możliwości optymalizacji firmy możesz wziąć pod uwagę itd. 

Niezależnie od tego, czy chcesz opracować długofalową strategię działania (np. inwestycje firmy) czy może szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie biznesowe, profesjonalny doradca finansowy Ci pomoże. Przekonaj się, że Twoja firma w Niemczech, niezależnie od branży, może się dynamicznie rozwijać i przynosić coraz wyższe zyski. 

dla osób prywatnych

 Jeśli zależy Ci na konsekwentnej budowie majątku osobistego, który będzie zabezpieczeniem dla Ciebie i Twoich bliskich, powinieneś nie tylko koncentrować się na zarabianiu, ale także i zarządzaniu posiadanymi środkami. 

Po gruntownej analizie Twojej indywidualnej sytuacji doświadczony doradca finansowy będzie w stanie podpowiedzieć Ci, jak powinieneś wydawać pieniądze i jak je oszczędzać, aby Twoje cele finansowe zostały zrealizowane. Z pomocą doradcy będziesz mógł wybrać odpowiednie produkty bankowe, które ułatwią Ci zarządzanie prywatnymi finansami. 

Nie pozwól, aby brak wiedzy finansowej stał na przeszkodzie do Twojego lepszego życia w Niemczech.

Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość.

Zacznij działać już dziś! Skorzystaj z indywidualnych konsultacji!

Nie czekaj na lepszy moment – wybierz idealny pakiet dla siebie i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć!

Przeczytaj co inni mówią

Bardzo profesjonalne podejście do klienta (dla mnie było wygodnie, że nie musiałem jechać do biura spotkanie odbyło się u mnie w dogodnym dla mnie terminie, szeroka i bardzo konkurencyjna oferta, spokojnie mogę polecić 😉
paweł mierzyński
Paweł Mierzyński
Bardzo dobra obsluga klienta, jestem zadowolona z usług i z czystym sumieniem moge polecić każdemu😊
iwona brodowska
Iwona Brodowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo pomocni, życzliwi a przede wszystkim kompetentni! potrafią poradzić, wytłumaczyć i wybrać najlepsza opcję dla klienta!mówią o rzeczach o których niemiecki makler nawet nie wspominał! i jeśli chodzi o cenę ubezpieczenia...rewelacja! można na prawdę zaoszczędzić sporo pieniędzy a przy tym dostać super ofertę! i to wszystko można załatwiać nie wychodząc z domu...
Agata Napłoszek
Bardzo szybko i mila obsluga, do kazdego klienta podchodza indywidualne, ja zaoszczędzilem na ubezpieczeniu prawie 400 euro na rok.
Łukasz Warych
Polecam z czystym sumieniem każdemu Dekancelarie. Miła obsluga , szybko,sumienie załatwienie sprawy. Do każdego podchodza indywidualnie i rzetelnie. Nie ma lepszych ludzi . Wszystko wytłumacza i z terminem nie ma najmniejszego problemu bo dostosuja sie do ciebie.
Dagmara Nowak
Świetna i profesjonalna obsługa. Kontakt i współpraca na najwyższym poziomie. Życzyłabym sobie aby wszystkie urzędy państwowe tak funkcjonowały. Polecam !!!
Aneta Dziubańska-Obrzut

Wybierz dopasowany pakiet do Ciebie:

Od kogo będę mógł się uczyć?

Krystian Madej wyłoży wiedzę o finansach, wolności finansowej, procentach składanych i inflacji itd. Odpowie na pytanie, czy kredyt ma sens, czy powinieneś unikać go jak ognia.

Krystian Madej | Właściciel Dekancelarii Doradca finansowo – ubezpieczniowy na podstawie § 34d Abs.1 DIHK. Doradca dla przedsiębiorstw na rynku niemieckim. Autor książki pt.: “Jak wzbogacić się mieszkając w Niemczech“ YouTube’r, edukator Polaków z finansów i przedsiębiorczości” Wraz z wyszkolonymi pracownikami z Dekancelarii działającymi tutaj w Niemczech również dla polskich klientów na podstawie § 34d Abs.1 DIHK. Zaprasza na szkolenie

krystian madej dekancelaria

*Według §3.63 ESTG

Shopping Cart
Scroll to Top
Zadzwoń teraz