W e-booku pod tytułem “Jak wzbogacić się mieszkając w Niemczech” króry możesz kupić TUTAJ pokazuje nie tylko 5, ale aż 7 kroków jak skutecznie i łatwo poprawić swoją sytuację finansową niezależnie czy żyjesz w Niemczech czy Polsce.
Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie finansów, ubezpieczeń i prawa podatkowego i dowiedz się w jaki sposób postępować, żeby mieć więcej peniędzy co miesiąc, więcej zarabiać i lepiej zarządać finansami na codzień.
Najczęstszym powodem, dla którego Polacy wyjeżdżają do Niemiec to cele zarobkowe. Część osób chce przed wszystkim poprawić swoją sytuację finansową i jakość codziennego życia. Spore zarobki już przy zwykłym wymiarze godzin sprawiają, że możemy sobie pozwolić na więcej. Inni przyjeżdżają do Niemiec z chęci zarobienia na nowe auta czy wybudowanie domu.
Przygoda z pracą u naszych zachodnich sąsiadów zaczyna się najczęściej od pracy sezonowej na miesiąc lub dwa. Następnie robią się z tego wyjazdu na rok szybkie dwa lata. Mijają kolejne miesiące i pierwsze pięć lat naszego pobytu, a później następnych pięć.
Według badania totalmoney.pl tylko 30% Polaków uważa, że trzeba odkładać pieniądze. Dla porównania dla Niemców oszczędzanie jest nawykiem – przeciętnie odkładają co miesiąc 10% swoich dochodów. Homo sum, humani nihil a me alienum puto (łac.) „Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce” powiedział Terencjusz. Po po przyjeździe do Niemiec większe zarobki bardzo pozytywnie się odbijają na naszej sytuacji i szybko przyzwyczajamy się do lepszego poziomu życia. Zarabiamy więcej, ale też wydajemy więcej. Mamy szybsze auta i większe domy lub mieszkania, ale też więcej wydatków związanych z ich utrzymaniem. W naszej Dekancelarii od lat uczymy naszych klientów jak mogą efektywnie zarządzać swoimi finansami i pokazujemy im jak łatwo osiągnąć ekonomiczny dobrobyt. W oparciu o 15-letnie doświadczenie jakie posiada nasze biuro w doradzaniu Polakom w Niemczech w zakresie finansów i oszczędności podatkowych stworzyliśmy e-book, który nosi tytuł „Jak wzbogacić się mieszkając w Niemczech“.
Postanowiliśmy podzielić się z wami właśnie tutaj jednym z siedmiu kroków które znajdziecie w naszej książce.
Pierwszy krok
Dowiedz się, co płacisz co miesiąc
Bardzo często słyszymy wśród ludzi (nie tylko klientów), że co miesiąc coś tam pobierają z konta. Dopóki nie przychodzi żadne upomnienie, to prawdopodobnie wszystko jest opłacone.
Kluczowe pytanie: co pobierają, kto i ile pobiera?
Narzędzie: Na końcu książki znajdziesz narzędzie do pierwszego kroku, które możesz wypełnić i wydrukować dowolną ilość razy a następnie odłożyć do segregatora, żeby być zawsze na bieżąco.
Specjalnie dla Czytelników portalu PolskiObserwator.de postanowiliśmy udostępnić całkowicie bezpłatnie nasz autorski poradnik, który możecie natychmiast odebrać. Wystarczy, że polubicie naszą stronę na Facebooku i zaobserwujecie nas na Instagramie. To nam pomoże zbudować większe zasięgi i dotrzeć do większej ilości Polaków. Znajdziecie nas pod hasłem: dekancelaria Lub w linkach poniżej.
Napiszcie do nas wiadomość prywatną na Facebooku po odbiór waszego osobistego poradnika.
Krystian Madej, Dekancelaria
Instagram: https://www.instagram.com/dekancelaria/
Facabook: https://www.facebook.com/dekancelaria/
Artykuł stworzony przy współpracy z: https://polskiobserwator.de
U nas uzyskasz konkretne wskazówki w interesujących Cię sprawach dotyczących podatków, wynagrodzeń, a także dostępu do dodatkowych świadczeń i bonusów przeznaczonych dla osób zameldowanych w Niemczech. U nas dowiesz się m.in. dlaczego im młodszy jest wiek dziecka, od kiedy otrzymuje Kindergeld tym lepiej! Może może ono otrzymać 8.000-10.000€ np. w wieku 18 lat, aby np. kupić sobie swój pierwszy sobie swój pierwszy samochód, opłacić kurs prawa jazdy czy studia, itp.
W Dekancelarii uzyskasz ponadto porady w zakresie pomnażania kapitału, zabezpieczenia zdolności do pracy, najtańszego ubezpieczenia na Gewerbę i nie tylko.
Doradztwo prowadzone jest także przez telefon lub wideorozmowę. Kontakt: +49 1520 6713680.
Pingback: Największy mit Polaków w Niemczech Popracuję 5 lat i… – deKancelaria.com: tanie ubezpieczenia w Niemczech